13 comments on “Zastrzyk dezinformacji? Część 2

 1. Nie przeczytałem jeszcze wpisu, bo chwilowo nie mam czasu ale za pamięci chciałem podzielić się < HREF="http://specialchildren.about.com/od/autismandvaccines/i/vaccines.htm" REL="nofollow">artykułem<> i < HREF="http://autism.about.com/gi/pages/poll.htm?linkback=&poll_id=3211707374&poll=5&submit1=Submit+Vote" REL="nofollow">ankietą<>która dzięki Pharynguli przybrała dosyć pomyślny wynik 🙂

 2. Modne Bzdury:
  "Autorka odwołując się do niechęci wobec dużych koncernów farmaceutycznych, medycznego establishmentu i władzy kreuje wizję świata, w którym wszelkie działania tych ośrodków są nacechowane złą wolą i chęcią krzywdzenia i zarabiania na cierpieniu zwykłych ludzi."

  Bo koncerny to zapewne organizacje charytatywne, i nie dążą one do maksymalizacji zysku wszelkimi środkami? Prawa ekonomii nie mają znaczenia?

  Majewska i inni mają rację, i programy masowych szczepień w krajach rozwiniętych zostaną pewnie w najbliższych latach zawieszone.

 3. @moon5
  Dzięki Bogu, że są jeszcze koncerny homeopatyczne, sprzedające nam z dobrego serca wodę w cenie ćwierć miliona euro za tonę.

 4. @veln

  Dzięki Bogu, że te koncerny homeopatyczne sprzedają tylko wodę, a nie silnie toksyczne szczepionki.

  Wolę przepłacić za wodę niż być gratisowo zaszczepiona.

 5. Pingback: Salon.com wycofuje i wyraża żal za artykuł o szkodliwości szczepień « Modne Bzdury

 6. Pingback: Problemy króla kastratów « miggawki

 7. „(…)Roberta F. Kennedy’ego Jr. pt. „Deadly immunity” z 2005 r., w którym syn zamordowanego prezydenta Stanów Zjednoczonych…”
  Robert Francis Kennedy senior był bratem Johna- prezydenta tak gwoli ścisłości.

 8. Pingback: Dzieje się coś niepokojącego,osądźcie sami. « Zenobiusz's Blog

 9. Dysponując takim budżetem i reprezentując firmy farmaceutyczne jednym z moich pierwszych pomysłów byłoby stworzenie witryny, która dla niepoznaki jest organizacją non-profit, dla jeszcze większej niepoznaki np dodając możliwość przekazywania darowizn na rzecz przedmiotowego portalu, żeby wszystko wyglądało jeszcze bardziej non-profit, niezależnie i przekonująco.

  Bardzo ładnie, wręcz wzorcowo spiskologicznie dokonałeś/aś rozbioru strony immunizationinfo.org (choć nie do końca rozumiem, co to znaczy „dla niepoznaki non-profit” i chyba pomylili ci się farmaceuci z Big Pharmą), w wielkim stylu nie zauważając, że owa strona publikuje jedynie abstrakt i komentarz do badań pochodzących z „Archives of General Psychiatry”. Teraz więc czas na analizę spiskologiczną strony JAMA Network:

  http://archpsyc.jamanetwork.com/article.aspx?articleid=482546

  Czekam z niecierpliwością.

 10. Utroskap er ingen skam, det har eksistert like lenge som selve ideen om monogami.

  Kos deg i tigerstaden og møt likesinnede mennesker her på knull
  kontakt. Fokuset her er ikke på den raske, anonyme og
  overfladiske tilfredsstillelsen, men på et spennende møte mellom to mennesker som
  ønsker å dele singelsex erfaringer med hverandre.

 11. ostatnio szukając wózka dzieciecego odwiedziliśmy pewną rodzinkę. Jakoś tak rozmowa zeszła na temat szczepień. No i właśnie się dowiedzieliśmy, że u nich w tydzień po szczepieniu dziećko prawie zeszło z tego świata (śmierć łóżeczkowa), a teraz stwierdzono u niego coś dziwnego „bezobjawowe zapalenie płuc. Lekarze oczywiście związku ze szczepieniem nie widzą.I jak tu wierzyć tej mafii od szczepień.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s