3 comments on “Gorzkie witaminki dla chłopczyka i dziewczynki

  1. autor napisdał: Ej, ja też chcę mieć dostęp do osiągnięć medycyny opartej na podstawach naukowych, niekoniecznie "naturalnej"

    Ja: ej a Ja chce miec dostep też do medycyny naturalnej!!! dlaczego traktat jest tylko przychylny interesom jednej grupy ktora pozwole sobie nazwac kartel chemiczno – farmaceutyczny ?

    autor napisał: Za tą niewinną stroną internetową, która ma bronić demokracji i naszego dostępu do bliżej niesprecyzowanych cudów medycyny stoi niejaka Dr. Rath Health Foundation

    Ja: dr Rath to facet

  2. A może poczytaj trochę książek, w tym również człowieka (czyli dr Ratha), którego próbujesz oczerniać oraz przeprowadzone przez niego badania. Ciekawe, że w te badania początkowo były prowadzone na zlecenie firmy farmaceutycznej a gdy okazało się to nie na rękę ich interesom zostały zakazane co więcej później gdy były prowadzone na własną rękę, tych badaniach brał również udział dwukrotny noblista L. Pauling – czy on też Twoim zdaniem „podły znachor” jak określiłeś dr Ratha???

  3. No i co z tego, że noblista? Nasza noblistka chemiczka uważała, że odkryte przez nią promieniowanie leczy i tak się wyleczyła ze wszystkich chorób, że hoho!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s